درباره ما

image
درباره ما

با هزاردارو بیشتر آشـنا شوید

هزاردارو برگرفته از نام گیاه هزاردارو است که در نام بین المللی آن MOLLUGINE می‌باشد. این گیاه دارویی نامی است که هزاردارویی‌ها برای استارتاپ خود انتخاب کرده اند.استارتاپ هزاردارو در سال 1397 بصورت ایده‌ای خام در قالب وبسایت شکل گرفت .

حضور این استارتاپ در دو دوره نمایشگاه الکامپ ، یک دوره نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه‌های تلویزیونی و خبری نشان داد که جامعه بیش از پیش نسبت به چنین استارتاپ‌هایی علاقه‌مند است.

تیم 7 نفری هزاردارو متشکل از یک پزشک عمومی ، سه نفر برنامه نویس ، یک نفر کارشناس بازاریابی ، یک نفر آنالیزور بازار و 1 نفر سئوکار و تولیدکننده محتوا.

تیم هزاردارو در این مدت دو ساله با وجود مشقت‌ها و سختی‌هایی که در این مسیر پر پیچ و خم صعود به قله موفقیت توانسته جایگاه نسبتا خوبی را در میان مردم و داروخانه‌ها کسب کند.

خدمات هزاردارو

هزاردارو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

امکان استعلام دارو از داروخانه

شما می‌توانید بدون حضور در داروخانه تنها با ارسال عکس نسخه خود برای داروخانه منتخب، از موجود بودن دارو باخبر شوید.

خرید لوازم آرایشی بهداشتی از داروخانه

شما می‌توانید لوازم آرایشی بهداشتی را را تنها با چند کلیک از داروخانه مورد نظر خریداری و درب منزل دریافت کنید

امکان ثبت‌نام رایگان داروخانه‌ها

اگر شما صاحب داروخانه هستید ، می‌توانید در سامانه هزاردارو ثبت‌نام کنید. هزاردارو بستری را برای فروش محصولاتتان فراهم کرده است.

معرفی داروخانه‌های برتر

در پایان هرماه هزاردارو با بررسی کیفیت خدمات داروخانه‌ها که از طریق نظرسنجی‌های اخذشده از مشتریان حاصل شده است ، داروخانه‌های برتر را در سایت اصلی معرفی می‌کند.

image
image